מכתבי תודה

על ההרצאות

 • ההרצאה הייתה מרתקת ומרגשת ביותר. שי קבלה משוב מאד חיובי מהנוכחים. כנס החצי שנתי של המערך לנוירולוגיה והתפתחות הילד מחוז חיפה, 2012
  ד"ר רותי דאבר, מנהלת המכון לנוירולוגיה והתפתחות הילד חיפה, קופ"ח כללית
 • "בדרכך הכל כך מיוחדת את מביאה את המכירים ואלה שבתחילת דרכם המקצועית להכיר ולהבין קצת יותר טוב את "הילדים שלנו" וכך גם ליצור עבורם עולם יותר מקצועי ויותר אנושי ומקבל". 
  ד"ר עדנה מישורי, מרכזת הקורס לאוטיזם, סמינר לוינסקי לחינוך
 • "אני מאמינה ובטוחה שכל אדם המטפל בילדים עם קשיים תקשורתיים ואפילו אחרים, חייב להכיר את מסע התמונות המרתק שלך עם עצמך ועם בתך. אני מאמינה שהכרת המסע תשפר את דמות המטפל שבכולנו ואולי אף תהפוך אותנו לאנשים טובים יותר!"
  אלה כהן גולדברג, מרפאה בעיסוק
 • המפגש איתך, המסע המרתק והמרגש שחלקת איתנו ביום ההשתלמות היה ועודו  משמעותי  כל כך…דרך ההסתכלות ובעיקר הבחירה במה להתמקד- הם העיקר, ולא רק לצלמת…
  מודה מאד על הכל: תמונות מילים..דפיקות הלב והעיניים הנוצצות.
  מיכל  גיא, מנהלת מקצועית אלוטפים
 • תודה שפתחת צוהר לעולמך המופלא, ובחדות ופשטות ריתקת אותי, ריגשת אותי. עברתי חוויה שלא חוויתי המון זמן-כל תצלום כל מילה כל פרשנות הייתה עולם ומלואו-שלעיתים לא הספקתי לעכל להבין ולרדת לסוף דעתך. הרגשתי זכות להיות נוכחת בהרצאה- למדתי המון כבן אדם וכאשת מקצוע, חידדת לי נקודות עמומות בכל מה שקשור לידע הנמוך שלנו לגבי התסמונת המרתקת והמסתורית הזו שנקראת אוטיזם. וגם ברמה האישית….במהלך ההרצאה הרגשתי שאני רוצה לראות את הילדים שלי. האהבה שלך והקבלה ללא תנאים של בתך גרמו לי להרגיש שאני רוצה לתת לילדי חיבוק רציני חיבוק אמיתי מלב אל לב.וכך היה-כשראיתי אותם חיבקתי אותם במלוא תשומת הלב שראויה להם-וזה בזכותך.
  אמירה
 • http://un.brahmakumaris.org/BKUN/Blog/Entries/2012/4/5_Entry_1.html
  Bkun blog on through her eyes               
 • "איזו מצגת יפהפייה ומרגשת-דומני שזאת אחת המעניינות והכנות שראיתי מעודי באו"ם."
  Kimberly Man, UN